Otázka, proč LPG,má jednoduchou odpověď:LPG je totiž nejúspornějším palivem dneška. Výhody LPG spočívají především v ekologii, šetření finančních prostředků a životnosti motoru Vašeho vozu. Důvody, proč LPG,lze tedy schrnout takto:

.Šetří přírodu a ovzduší-hodnoty COX jsou oproti benzínu jen 20%,CO2 15%, nespálené HC asi 50%, CO vůbec žádné!LPG také méně zatěžuje katalyzátor.

.Šetří peníze-benzin je a bude stále dražší,LPG se vyplatí. Jezdíte za polovinu!

.Šetří motor-LPG Váš motor méně opotřebovává.

Proč LPG u Autoplynu Tovéř?

Pokud si necháte provést LPG přestavby u renomované společnosti, můžete se spolehnout, že si budete užívat sametové jízdy, radikálně ušetříte finance a zanecháte Vašim potomkům čistší vzduch. Proč LPG právě u Autoplynu Tovéř

Naše společnost se specializuje na montáž LPG

.20 let zkušeností

Servis zdarma 3000km, 5000km, 10000km

Zapůjčení vozidla po dobu montáže LPG

Levnější než konkurence

Moderní technologie

Zamezení odcizení LPG

Benzin a nafta jsou drahé, řidiči přecházejí na plyn.

Benzin a nafta jsou drahé, řidiči přecházejí na plyn

Spotřeba drahého benzinu klesá, loni o pět procent, letos už o deset. Zájem o přestavbu motorů na LPG vzrostl.

Jezdit na LPG je dnes opravdový trend. Každému uživateli přinese LPG maximální úsporu nákladů na provoz.

Výhody LPG

Každý, kdo chce jezdit úsporně, by si měl nechat LPG do auta odborně nainstalovat a čerpat komplexní výhody.LPG je tím nejúspornějším typem paliva současnosti, protože šetří nejen Váš motor a peněženku, ale také životní prostředí. Jaké jsou tedy výhody LPG,z nichž se můžete těšit. 

Ekologie – hodnoty COX jsou oproti benzinu jen 20%, CO2 15%, nespálené HC asi 50% CO dokonce nula! LPG také méně zatěžuje katalyzátor.

Cena – rostoucím cenám benzinu se můžete smát! LPG cena šetří Vaši peněženku.

Zkušenost – Autoplyn Tovéř má 20 let zkušenost. Poskytujeme kompletní servis LPG.

Bezpečí – veškerá zařízení odpovídají předpisům.

Výhody LPG poznáte velmi brzy

Získejte všechny výhody LPG i Vy! Obraťte se na nás, využijte našich zkušeností a nechejte si realizovat montáž LPG za nejvýhodnějších podmínek na českém trhu. Vaše peněženka i Váš motor velmi brzy poznají všechny výhody LPG. Kontaktujte nás v záležitosti LPG přestavby co nejdříve!

LPG

Jezděte chytře, jezděte na LPG. Chcete mít poloviční náklady na provoz? Rádi byste jezdili úsporně a šetřili Váš motor? Vsaďte na LPG,palivo budoucnosti.

Montáž LPG je nejrozumnější investice

 LPG přestavba je velmi prozíravá investice do budoucnosti každého auta, ale také do životního prostředí. Jezděte na plyn a přidejte se k těm, kteří nechtějí zanechat svým potomkům vzduch zamořený výfukovými zplodinami. Montáž LPG u opravdových profesionálů Vám zajistí LPG přestavby při dodržení všech ekologických a technologických parametrů. LPG se vyplatí každému automobilu, proto byste na ně měli  vsadit i  Vy. Obraťte se na nás.

Proč si nechat LPG přestavby u Autoplyn Tovéř?

 Je to jednoduché - montáže LPG u společnosti Autoplyn Tovéř Vám mohou garantovat LPG přestavbu ve vyšší kvalitě a za příznivějších cenových podmínek, než je tomu u konkurence.

Octavia a Fabia jsou nejvyhledávanější vozidla na montáž LPG.

Motory se sekvenčním vstřikováním

 Objednejte si LPG přestavbu u nás v Tovéři,  jezďete o polovinu levněji než dosud. Montujte LPG do všech tipů vozidel a motory se sekvenčním vstřikováním nejsou výjimkou. U vozidel s plastovým sáním a zařazených do druhé kategorie emisních norem lze použít pouze vstřikování do jednotlivých válců.

Motory se sekvenčním vstřikováním a LPG

Zařízení LPG pro motory se sekvenčním vstřikováním jsou na rozdíl od motorů karburátorových či motorů s mono vstřikem už téměř identická se zabudovaným systémem benzinového vstřikování. U tohoto systému je nutno k stávajícím benzinovým vstřikovačům zabudovat i plynové vstřikovače LPG.

Řídící jednotka plynu na základě odezvy od benzinové řídící jednotky určuje množství a pořadí vstřikování do jednotlivých válců  tzn. Na kolik milisekund se musí otvírat vstřikovače.

Moderní plynová zařízení pro LPG nejenže řídí přepnutí do plynu, ale automaticky systém přepnou při nedostatku plynu na benzin. Tento stav indikují pípnutím. Kontaktujte nás a pořiďte si LPG zařízení pro motory se sekvenčním vstřikováním právě teď!

Postup schválení vozidla do provozu

 Naše firma vlastní licence od MDS ČR, provede zápis do technického průkazu a Vy zajdete na odbor dopravy a za 50kč LPG přihlásíte.

Chcete se nás na něco zeptat?

Zavolejte nám a my odpovíme.